Hrvatski geološki institut

Hrvatski geološki institut

Hrvatski geološki institut

Hrvatski geološki institut

Hrvatski geološki institut

Hrvatski geološki institut

Hrvatski geološki institut

USTROJ

UPRAVNO VIJEĆE

dr.sc. Dragan Krasić, Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja (predsjednik)

prof.dr.sc. Vlasta Ćosović, Prirodoslovno matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu (zamjenica predsjednika)

Akademik Goran Durn,  Rudarsko geološko naftni fakultet Sveučilišta u Zagrebu

dr.sc. Staša Borović, znastvena suradnica,  Hrvatski geološki institut

dr.sc. Ozren Larva, viši znanstveni suradnik, Hrvatski geološki institut

RAVNATELJ

dr.sc. Slobodan Miko, znanstveni savjetnik

ZNANSTVENO VIJEĆE INSTITUTA

dr.sc. Željka Brkić, znanstvena savjetnica (predsjednica)

dr.sc. Tamara Marković, znanstvena savjetnica (zamjenica predsjednice)

ZAVODI INSTITUTA

Zavod  za geologiju (predstojnica dr.sc. Koraljka Bakrač)

Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju (predstojnik dr.sc. Josip Terzić)

Zavod za mineralne sirovine  (predstojnica dr.sc. Nikolina Ilijanić)

Osoba zadužena za informiranje

Mladenka Jurčić mag.iur, mjurcic@hgi-cgs.hr

 

 

Opći, administrativni i kadrovski poslovi

Mladenka Jurčić mag.iur, mjurcic@hgi-cgs.hr

Suzana Vitas, ured@hgi-cgs.hr

Knjižnica Instituta

Tea Fluksi, knjižničar, tfluksi@hgi-cgs.hr

 

Arhivska građa Instituta

Vedrana Sučić, vsucic@hgi-cgs.hr

 

Računovodstvo i financije

Božica Habek, bhabek@hgi-cgs.hr

Đurđica Kraljević, dkraljevic@hgi-cgs.hr

Tanja Funtek, tfuntek@hgi-cgs.hr

Kristijan Cvetko, kcvetko@hgi-cgs.hr

Računalna podrška

Ivan Sokač, isokac@hgi-cgs.hr

Igor Butorac, ibutorac@hgi-cgs.hr

Kristjan Colussi, kcolussi@hgi-cgs.hr

Mrežne stranice

Jasminka Martinjak, jmartinjak@hgi-cgs.hr

Skip to content