Hrvatski geološki institut

Hrvatski geološki institut

Hrvatski geološki institut

Hrvatski geološki institut

Hrvatski geološki institut

Hrvatski geološki institut

Hrvatski geološki institut

Hrvatski geološki institut

Hrvatski geološki institut

Svi Zavod za geologijuZavod za hidrogeologiju i inzenjersku geologijuZavod za mineralne sirovineStručne službeAll
dr.sc. Petra Bajo

dr. sc. Petra Bajo

Viša znanstvena suradnica
Paleoklimatolog
Zavod za mineralne sirovine
dr.sc. Koraljka Bakrač

dr. sc. Koraljka Bakrač

Viša znanstvena suradnica
Palinolog
Zavod za geologiju
dr.sc. Adriano Banak

dr. sc. Adriano Banak

Znanstveni suradnik
Geolog
Zavod za geologiju
Ivona Baniček

Ivona Baniček

Doktorandica
Geolog
Zavod za geologiju
dr.sc. Viktória Baranyi

dr. sc. Viktória Baranyi

Poslijedoktorandica
Palinolog
Zavod za geologiju
Josip Barbača

Josip Barbača

Voditelj odsjeka II. vrste
Ing. prometa
Zavod za geologiju
Mihaela Bašić

MIhaela Bašić

Viša stručna savjetnica
Hidrogeolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
dr.sc. Mirko Belak

dr. sc. Mirko Belak

Viši znanstveni suradnik
Petrolog, Mineralog, Regionalni geolog
Zavod za geologiju
Nikola Belić

Nikola Belić

Viši stručni suradnik
Geolog
Zavod za geologiju
Marko Belošević

Marko Belošević

Stručne službe
Stanislav Bergant

Stanislav Bergant

Stručni savjetnik
Geolog
Zavod za geologiju
Ivana Boljat

Ivana Boljat

Stručni suradnik
Hidrogeolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
dr.sc. Staša Borović

dr. sc. Staša Borović

Viša znanstvena suradnica
Hidrogeolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
dr.sc. Iris Bostjančić

dr. sc. Iris Bostjančić

Stručni suradnik
Inženjerski geolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
dr.sc. Vlatko Brčić

dr. sc. Vlatko Brčić

Znanstveni suradnik
Karbonatni sedimentolog
Zavod za geologiju
dr.sc. Maja Briški

dr. sc. Maja Briški

Poslijedoktorandica
Hidrogeolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
dr.sc. Željka Brkić

dr. sc. Željka Brkić

Znanstvena savjetnica
Hidrogeolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
dr.sc. Mihovil Brlek

dr. sc. Mihovil Brlek

Znanstveni suradnik
Geolog
Zavod za geologiju
dr.sc. Dea Brunović

dr.sc. Dea Brunović

Poslijedoktorandica
Geolog
Zavod za mineralne sirovine
Marko Budić

Marko Budić

Stručni suradnik
Geolog
Zavod za geologiju
dr.sc. Renato Buljan

dr. sc. Renato Buljan

Znanstveni savjetnik
Hidrogeolog i inženjerski geolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
Hrvoje Burić

Hrvoje Burić

Geološki tehničar
Tehnički suradnik
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
Igor Butorac

Igor Butorac

Viši informatički referent
Stručne službe
Kristijan Colussi

Kristijan Colussi

Ekonom
Stručne službe
Zlatko Conjar

Zlatko Conjar

Voditelj III. vrste
Stručnjak zaštite na radu i zaštite od požara
Stručne službe
Marko Copić

Marko Copić

Stručni savjetnik
Geolog
Zavod za mineralne sirovine
Kristijan Cvetko

Kristijan Cvetko

Viši stručni savjetnik
Magistar ekonomije
Stručne službe
Ana Čaić Janković

Ana Čaić Janković

Stručna suradnica
Magistra kemije
Zavod za geologiju
Zorka Devčić

Zorka Devčić

Ostala radna mjesta IV. vrste
Stručne službe
Mario Dolić

Mario Dolić

Tehnički suradnik
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
Mirjana Drušković

Mirjana Drušković

Tehnički suradnik
Zavod za geologiju
Nikola Dunaj

Nikola Dunaj

Radno mjesto III. vrste
Stručne službe
Pavle Ferić

Pavle Ferić

Stručni savjetnik
Geolog
Zavod za geologiju
Marina Filipović

Marina Filipović

Viša stručna savjetnica
Inženjerski geolog i hidrogeolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
Radovan Filjak

Radovan Filjak

Stručni savjetnik
Geolog
Zavod za geologiju
Tea Fluksi

Tea Fluksi

Knjižničarka (Voditelj odsjeka I. vrste)
Stručne službe
dr.sc. Tihomir Frangen

dr. sc. Tihomir Frangen

Stručni savjetnik
Hidrogeolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
Ksenija Frbežar

Ksenija Frbežar

Viši tehničar
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
Ladislav Fuček

Ladislav Fuček

Stručni savjetnik
Geolog
Zavod za geologiju
Tanja Funtek

Tanja Funtek

Računovodstveni referent
Magistar Europskih poslovnih studija
Stručne službe
Damir Galović

Damir Galović

Tehnički suradnik
Zavod za geologiju
dr.sc. Ines Galović

dr. sc. Ines Galović

Viša znanstvena suradnica
Paleontolog
Zavod za geologiju
dr.sc. Lidija Galović

dr. sc. Lidija Galović

Znanstvena savjetnica
Geolog
Zavod za geologiju
Denis Gamilec

Denis Gamilec

Radno mjesto III. vrste
Stručne službe
Nikola Gizdavec

Nikola Gizdavec

Stručni savjetnik
Geolog
Zavod za mineralne sirovine
dr.sc. Anita Grizelj

dr. sc. Anita Grizelj

Viša znanstvena suradnica
Mineralog
Zavod za geologiju
dr.sc. Vlatko Gulam

dr. sc. Vlatko Gulam

Znanstveni suradnik
Inženjerski geolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
dr.sc. Tonći Grgasović

dr. sc. Tonći Grgasović

Viši znanstveni suradnik
Geolog
Zavod za geologiju
dr.sc. Valentina Hajek Tadesse

dr. sc. Valentina Hajek Tadesse

Viša znanstvena suradnica
Mikropaleontolog
Zavod za geologiju
Božica Habek

Božica Habek

Ekonomist
Voditelj odsjeka II. vrste
Stručne službe
dr.sc. Ozren Hasan

dr. sc. Ozren Hasan

Znanstveni suradnik
Geolog
Zavod za mineralne sirovine
Nina Hećej

Nina Hećej

Stručni savjetnik
Geolog
Zavod za geologiju
Ana Maria Heski

Ana Maria Heski

Stručna suradnica
Magistra kemije
Zavod za mineralne sirovine
dr.sc. Marija Horvat

dr. sc. Marija Horvat

Viša znanstvena suradnica
Geolog
Zavod za geologiju
Trojana Hrbut

Trojana Hrbut

Ostala radna mjesta IV. vrste
Stručne službe
dr.sc. Nikolina Ilijanić

dr.sc. Nikolina Ilijanić

Znanstvena suradnica
Mineralog
Zavod za mineralne sirovine
dr.sc. Danijel Ivanišević

dr. sc. Danijel Ivanišević

Viši stručni suradnik
Mineralog i petrolog
Zavod za geologiju
Ivona Ivkić Filipović

Ivona Ivkić Filipović

Stručna suradnica
Geolog/paleolimnolog
Zavod za mineralne sirovine
Mladenka Jurčić

Mladenka Jurčić

Diplomirani pravnik
Rukovoditelj (šef) pododsjeka u središnjoj službi
Stručne službe
Ana Kamenski

Ana Kamenski

Stručna suradnica
Geolog
Zavod za geologiju
Igor Karlović

Igor Karlović

Asistent
Hidrogeolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
dr.sc. Tvrtko Korbar

dr. sc. Tvrtko Korbar

Znanstveni savjetnik
Geolog
Zavod za geologiju
dr.sc. Branko Kordić

dr. sc. Branko Kordić

Znanstveni suradnik
Magistar inženjer geodezije i geoinformatike
Zavod za geologiju
Ivan Kosović

Ivan Kosović

Viši stručni suradnik
Inženjerski geolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
Erli Kovačević Galović

Erli Kovačević Galović

Viša stručna suradnica
Geolog
Zavod za mineralne sirovine
Dragica Kovačić

Dragica Kovačić

Tehnički suradnik
Zavod za geologiju
Đurđica Kraljević

Đurđica Kraljević

Voditelj III. vrste
Stručne službe
Ekonomist
Mladen Kuhta

Mladen Kuhta

Stručni savjetnik
Hidrogeolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
dr.sc. Duje Kukoč

dr. sc. Duje Kukoč

Znanstveni suradnik
Geolog
Zavod za geologiju
dr.sc. Tomislav Kurečić

dr. sc. Tomislav Kurečić

Znanstveni suradnik
Geolog
Zavod za geologiju
dr.sc. Ozren Larva

dr. sc. Ozren Larva

Viši znanstveni suradnik
Hidrogeolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
dr.sc. Jasmina Lukač Reberski

dr. sc. Jasmina Lukač Reberski

Znanstvena suradnica
Hidrogeolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
dr.sc. Tamara Marković

dr. sc. Tamara Marković

Znanstvena savjetnica
Hidrogeolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
dr.sc. Jasmina Martinčević Lazar

dr.sc. Jasmina Martinčević Lazar

Stručna savjetnica
Inženjerski geolog
Zavod za geologiju
Jasminka Martinjak

Jasminka Martinjak

Viša stručna suradnica
Geolog
Stručne službe
Ivan Markotić

Ivan Markotić

Stručni savjetnik
Hidrogeolog i inženjerski geolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
dr.sc. Saša Mesić

dr. sc. Saša Mesić

Znanstvena suradnica
Geolog
Zavod za mineralne sirovine
dr.sc. Slobodan Miko

dr. sc. Slobodan Miko

Ravnatelj
Znanstveni savjetnik
Geolog
Stručne službe
Luka Miklin

Luka Miklin

Geolog
Stručni suradnik
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
Monika Milošević

Monika Milošević

Stručna suradnica
Geolog / Paleontolog
Zavod za geologiju
dr.sc. Ivan Mišur

dr. sc. Ivan Mišur

Poslijedoktorand
Geolog
Zavod za geologiju
Gordana Muškinja

Gordana Muškinja

Ostala radna mjesta IV. vrste
Stručne službe
dr.sc. Dražen Navratil

dr. sc. Dražen Navratil

Stručni savjetnik
Inženjerski geolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
Tomislav Novosel

Tomislav Novosel

Stručni savjetnik
Inženjerski geolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
Đurđica Novoselec

Đurđica Novoselec

Tehnički suradnik
Zavod za geologiju
dr.sc. Damir Palenik

dr. sc. Damir Palenik

Stručni savjetnik
Geolog
Zavod za geologiju
Matko Patekar

Matko Patekar

Viši stručni suradnik
Geolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
Mirja Pavić

Mirja Pavić

Stručna suradnica
Hidrogeolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
Krešimir Petrinjak

dr.sc. Krešimir Petrinjak

Stručni suradnik
Geolog
Zavod za geologiju
Anita Pleše

Anita Pleše

Ostala radna mjesta IV. vrste
Stručne službe
dr.sc. Laszlo Podolszki

dr. sc. Laszlo Podolszki

Inženjerski geolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
dr.sc. Marco Pola

dr. sc. Marco Pola

Hidrogeolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
dr.sc. Davor Pollak

dr. sc. Davor Pollak

Viši znanstveni suradnik
Inženjerski geolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
Nataša Pomper

Nataša Pomper

Tajnica zavoda
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
Ana Selak

Ana Selak

Stručna savjetnica
Geolog i krajobrazni arhitekt
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
Draško Serdar

Draško Serdar

Radno mjesto III. vrste
Stručne službe
Jasna Severec

Jasna Severec

Tehnički suradnik
Zavod za geologiju
dr.sc. Damir Slovenec

dr. sc. Damir Slovenec

Znanstveni savjetnik u trajnom zvanju
Geolog
Zavod za geologiju
Karolina Smrečki

Karolina Smrečki

Tajnica zavoda
Voditelj III. vrste
Zavod za geologiju
Ivan Sokač

Ivan Sokač

Viši stručni savjetnik
Diplomirani informatičar
Stručne službe
Nedeljko Stanić

Nedeljko Stanić

Tehnički suradnik
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
dr.sc. Andrej Stroj

dr. sc. Andrej Stroj

Znanstveni suradnik
Hidrogeolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
dr.sc. Ajka Šorša

dr. sc. Ajka Šorša

Znanstvena suradnica
Geolog
Zavod za geologiju
Natalia Šenolt

Natalia Šenolt

Geolog
Doktorandica
Zavod za mineralne sirovine
Antun Škrtić

Antun Škrtić

Tehnički suradnik
Zavod za geologiju
Martina Šparica Miko

Martina Šparica Miko

Stručna savjetnica
Magistra kemije
Zavod za mineralne sirovine
Marko Špelić

Marko Špelić

Stručni suradnik
Geolog
Zavod za geologiju
dr. sc. Josip Terzić

dr. sc. Josip Terzić

Znanstveni savjetnik
Hidrogeolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
Nina Trinajstić

Nina Trinajstić

Asistentica
Geolog
Zavod za geologiju
dr. sc. Kosta Urumović

dr. sc. Kosta Urumović

Znanstveni suradnik
Hidrogeolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
Slavko Valjan

Slavko Valjan

Radno mjesto III. vrste
Stručne službe
Suzana Vitas

Suzana Vitas

Administrativna tajnica
Stručne službe
Matija Vukovski

Matija Vukovski

Asistent
Geolog
Zavod za geologiju
dr.sc. Lara Wacha

dr. sc. Lara Wacha

Viša znanstvena suradnica
Geolog
Zavod za geologiju
Mirela Žic

Mirela Žic

Voditelj III. vrste
Ekonomist
Zavod za mineralne sirovine
Patricia Živković

Patricia Živković

Stručna suradnica
Hidrogeolog i inženjerski geolog
Zavod za hidrogeologiju i inženjersku geologiju
Skip to content