Svi Department of GeologyZavod za hidrogeologiju i inzenjersku geologijuDepartment for Mineral Resources and Marine GeologyAdministrativno-tehnički odjeliAll
dr.sc. Petra Bajo

dr. sc. Petra Bajo

Viša znanstvena suradnica
Paleoklimatolog
Department for Mineral Resources and Marine Geology
dr.sc. Koraljka Bakrač

dr. sc. Koraljka Bakrač

Viša znanstvena suradnica
Palinolog
Department of Geology
dr.sc. Adraino Banak

dr. sc. Adriano Banak

Viši znanstveni suradnik
Geolog
Department of Geology
Ivona Baniček

Ivona Baniček

Doktorandica
Geolog
Department of Geology
dr.sc. Viktoria Baranyi

dr. sc. Viktória Baranyi

Poslijedoktorandica
Palinolog
Department of Geology
Josip Barbača

Josip Barbača

Voditelj odsjeka II. vrste
Ing. prometa
Department of Geology
Nikola Belić

Nikola Belić

Viši stručni suradnik
Geolog
Department of Geology
bez slike muško

Marko Belošević

Administrativno-tehnički odjel
Stanislav Bergant

Stanislav Bergant

Stručni savjetnik
Geolog
Department of Geology
Ivana Boljat

Ivana Boljat

Stručna savjetnica
Hidrogeolog
dr.sc. Staša Borović

dr. sc. Staša Borović

Viša znanstvena savjetnica
Hidrogeolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
dr. sc. Iris Bostjančić

dr. sc. Iris Bostjančić

Stručni suradnik
Inženjerski geolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
dr.sc. Vlatko Brčić

dr. sc. Vlatko Brčić

Znanstveni suradnik
Karbonatni sedimentolog
Department of Geology
dr.sc. Maja Briški

dr. sc. Maja Briški

Znanstvena suradnica
Hidrogeolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
bez slike žensko

dr. sc. Željka Brkić

Znanstvena savjetnica u trajnom zvanju
Hidrogeolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
dr.sc. Mihovil Brlek

Brlek Mihovil, PhD

Viši znanstveni suradnik
Geolog
Department of Geology
dr.sc. Dea Brunović

dr.sc. Dea Brunović

Znanstvena suradnica
Geolog
Department for Mineral Resources and Marine Geology
Marko Budić

Marko Budić

Stručni suradnik
Geolog
Department of Geology
bez slike muško

dr. sc. Renato Buljan

Znanstveni savjetnik
Hidrogeolog i inženjerski geolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
Hrvoje Burić

Hrvoje Burić

Geološki tehničar
Tehnički suradnik
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
bez slike muško

Igor Butorac

Viši informatički referent
Administrativno-tehnički odjel
bez slike muško

Kristijan Colussi

Ekonom
Administrativno-tehnički odjel
bez slike muško

Zlatko Conjar

Voditelj III. vrste
Stručnjak zaštite na radu i zaštite od požara
Administrativno-tehnički odjel
Marko Copić

Marko Copić

Stručni savjetnik
Geolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
bez slike muško

Kristijan Cvetko

Viši stručni savjetnik
Magistar ekonomije
Administrativno-tehnički odjel
Ana Čaić

Ana Čaić Janković

Viša stručna suradnica
Magistra kemije
Department of Geology
bez slike muško

Mario Dolić

Tehnički suradnik
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
bez slike žensko

Mirjana Drušković

Tehnički suradnik
Department of Geology
bez slike muško

Nikola Dunaj

Radno mjesto III. vrste
Administrativno-tehnički odjel
Pavle Ferić

Pavle Ferić

Stručni savjetnik
Geolog
Department of Geology
Marina Filipović

dr.sc. Marina Filipović

Viša asistentica
Inženjerski geolog i hidrogeolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
bez slike muško

Radovan Filjak

Stručni savjetnik
Geolog
Department of Geology
Tea Fluksi

Tea Fluksi

Knjižničarka (Voditelj odsjeka I. vrste)
Administrativno-tehnički odjel
dr.sc. Tihomir Frangen

dr. sc. Tihomir Frangen

Stručni savjetnik
Hidrogeolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
Ksenija Frbežar

Ksenija Frbežar

Viši tehničar
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
Ladislav Fuček

Ladislav Fuček

Stručni savjetnik
Geolog
Department of Geology
Damir Galović

Damir Galović

Tehnički suradnik
Department of Geology
dr.sc. Ines Galović

dr. sc. Ines Galović

Viša znanstvena suradnica
Paleontolog
Department of Geology
bez slike žensko

dr. sc. Lidija Galović

Znanstvena savjetnica
Geolog
Department of Geology
Denis Gamilec

Denis Gamilec

Radno mjesto III. vrste
Administrativno-tehnički odjel
Nikola Gizdavec

Gizdavec Nikola

Stručni savjetnik
Geolog
Department for Mineral Resources and Marine Geology
dr.sc. Tonći Grgasović

dr. sc. Tonći Grgasović

Viši znanstveni suradnik
Geolog
Department of Geology
dr.sc. Anita Grizelj

dr. sc. Anita Grizelj

Viša znanstvena suradnica
Mineralog
Department of Geology
Vlatko Gulam

dr. sc. Vlatko Gulam

Viši znanstveni suradnik
Inženjerski geolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
bez slike žensko

Božica Habek

Ekonomist
Voditelj odsjeka II. vrste
Administrativno-tehnički odjel
dr.sc. Valentina Hajek Tadesse

dr. sc. Valentina Hajek Tadesse

Viša znanstvena suradnica
Mikropaleontolog
Department of Geology
dr.sc. Ozren Hasan

dr. sc. Ozren Hasan

Viši znanstveni suradnik
Geolog
Department for Mineral Resources and Marine Geology
Ana Maria Heski

Ana Maria Heski

Viša stručna suradnica
Magistra kemije
Department for Mineral Resources and Marine Geology
Marija Horvat

dr. sc. Marija Horvat

Viša znanstvena suradnica
Geolog
Department of Geology
bez slike žensko

Petra Hus

Stručna suradnica
Department for Mineral Resources and Marine Geology
dr.sc. Nikolina Ilijanić

dr.sc. Nikolina Ilijanić

Viša znanstvena suradnica
Mineralog
Department for Mineral Resources and Marine Geology
Danijel Ivanišević

dr. sc. Danijel Ivanišević

Viši stručni suradnik
Mineralog i petrolog
Department of Geology
Ivona Ivkić Filipović

Ivona Ivkić Filipović

Viša stručna suradnica
Geolog/paleolimnolog
Department for Mineral Resources and Marine Geology
bez slike žensko

Katarina Kalajdžić

Ostala radna mjesta IV. vrste
Administrativno-tehnički odjel
Ana Kamenski

Ana Kamenski

Viša stručna suradnica
Geolog
Department of Geology
Igor Karlović

dr.sc. Igor Karlović

Asistent
Hidrogeolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
dr.sc. Tvrtko Korbar

dr. sc. Tvrtko Korbar

Znanstveni savjetnik u trajnom zvanju
Geolog
Department of Geology
bez slike muško

dr. sc. Branko Kordić

Znanstveni suradnik
Magistar inženjer geodezije i geoinformatike
Department of Geology
Ivan Kosović

Ivan Kosović

Viši stručni suradnik
Inženjerski geolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
Erli Kovačević Galović

Erli Kovačević Galović

Stručna savjetnica
Geolog
Department for Mineral Resources and Marine Geology
Dragica Kovačić

Dragica Kovačić

Tehnički suradnik
Department of Geology
bez slike žensko

Đurđica Kraljević

Voditelj III. vrste
Ekonomist
Administrativno-tehnički odjel
bez slike muško

dr. sc. Duje Kukoč

Viši znanstveni suradnik
Geolog
Department of Geology
dr.sc. Tomislav Kurečić

dr. sc. Tomislav Kurečić

Znanstveni suradnik
Geolog
Department of Geology
bez slike muško

dr. sc. Ozren Larva

Viši znanstveni suradnik
Hidrogeolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
bez slike žensko

dr. sc. Jasmina Lukač Reberski

Viša znanstvena suradnica
Hidrogeolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
bez slike žensko

Meri Marić

Diplomirani pravnik
Rukovoditelj (načelnik) odjela u Središnjoj službi ( Ured ravnatelja)
Administrativno-tehnički odjel
bez slike žensko

dr.sc. Mirna Mandarić

Viša stručna suradnica
Department of Geology
dr.sc. Tamara Marković

dr. sc. Tamara Marković

Znanstvena savjetnica u trajnom zvanju
Hidrogeolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
Jasmina Martinčević Lazar

dr.sc. Jasmina Martinčević Lazar

Stručna savjetnica
Inženjerski geolog
Department of Geology
Jasminka Martinjak

Jasminka Martinjak

Viša stručna suradnica
Geolog
Administrativno-tehnički odjel
bez slike žensko

Josipa Maslač

Asistentica
Department of Geology
dr.sc. Saša Mesić

dr. sc. Saša Mesić

Znanstvena suradnica
Geolog
Department for Mineral Resources and Marine Geology
dr.sc. Slobodan Miko

dr. sc. Slobodan Miko

Ravnatelj
Znanstveni savjetnik u trajnom zvanju
Geolog
Administrativno-tehnički odjel
bez slike žensko

Monika Milošević

Stručna suradnica
Geolog / Paleontolog
Department of Geology
dr.sc. Ivan Mišur

dr. sc. Ivan Mišur

Poslijedoktorand
Geolog
Department of Geology
bez slike žensko

Gordana Muškinja

Ostala radna mjesta IV. vrste
Administrativno-tehnički odjel
bez slike žensko

Katja Mužek

Asistentica
Department of Geology
bez slike muško

dr. sc. Dražen Navratil

Stručni savjetnik
Inženjerski geolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
bez slike muško

Tomislav Novosel

Stručni savjetnik
Inženjerski geolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
Đurđica Novoselec

Đurđica Novoselec

Tehnički suradnik
Department of Geology
Iva Palatinuš

Iva Palatinuš

Asistentica
Department for Mineral Resources and Marine Geology
dr.sc. Damir Palenik

dr. sc. Damir Palenik

Stručni savjetnik
Geolog
Department of Geology
bez slike muško

Matko Patekar

Viši stručni suradnik
Geolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
Mirja Pavić

Mirja Pavić

Stručna suradnica
Hidrogeolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
Krešimir Petrinjak

dr.sc. Krešimir Petrinjak

Viši stručni suradnik
Geolog
Department of Geology
dr.sc. Laszlo Podolszki

dr. sc. Laszlo Podolszki

Inženjerski geolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
dr.sc. Marko Pola

dr. sc. Marco Pola

Hidrogeolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
dr.sc. Davor Pollak

dr. sc. Davor Pollak

Znanstveni savjetnik
Inženjerski geolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
bez slike žensko

Pomper Nataša

Tajnica zavoda
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
bez slike žensko

Nikolina Sabljić

Radno mjesto III. vrste - voditeljica ostalih ustrojstvenih jedinica
Department of Geology
bez slike žensko

Ana Selak

Stručna savjetnica
Geolog i krajobrazni arhitekt
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
bez slike muško

Draško Serdar

Radno mjesto III. vrste
Administrativno-tehnički odjel
Jasna Severec

Jasna Severec

Tehnički suradnik
Department of Geology
dr.sc. Damir Slovenec

Slovenec Damir, PhD

Znanstveni savjetnik u trajnom zvanju
Geolog
Department of Geology
Natalia Šenolt

Natalia Smrkulj

Geolog
Asistentica
Department for Mineral Resources and Marine Geology
Ivan Sokač

Ivan Sokač

Viši stručni savjetnik
Diplomirani informatičar
Stručne službe
bez slike muško

Nedeljko Stanić

Tehnički suradnik
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
bez slike muško

Filip Šegović

Stručni suradnik
Geolog
Department for Mineral Resources and Marine Geology
dr.sc. Andrej Stroj

dr. sc. Andrej Stroj

Viši znanstveni suradnik
Hidrogeolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
Antun Škrtić

Antun Škrtić

Tehnički suradnik
Department of Geology
dr.sc. Ajka Šorša

dr. sc. Ajka Šorša

Viša znanstvena suradnica
Geolog
Department of Geology
dr.sc. Jelena Španiček

dr.sc. Jelena Španiček

Department of Geology
Poslijedoktorandica
Department of Geology
bez slike žensko

mr.sc. Martina Šparica Miko

Stručna savjetnica
Kemičar
Department for Mineral Resources and Marine Geology
Marko Špelić

dr.sc. Marko Špelić

Stručni suradnik
Geolog
Department of Geology
dr.sc. Josip Terzić

dr. sc. Josip Terzić

Znanstveni savjetnik u trajnom zvanju
Hidrogeolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
bez slike žensko

Nikolina Tomić

Ostala radna mjesta IV. vrste
Stručne službe
Nina Trinajstić

Nina Trinajstić

Asistentica
Geolog
Department of Geology
bez slike muško

Dražen Turibak

Radno mjesto III. vrste
Stručne službe
dr. sc. Kosta Urumović

dr. sc. Kosta Urumović

Znanstveni suradnik
Hidrogeolog
Department of Hydrogeology and Engineering Geology
bez slike muško

Slavko Valjan

Radno mjesto III. vrste
Stručne službe
bez slike žensko

Suzana Vitas

Administrativna tajnica
Stručne službe
Matija Vukovski

Matija Vukovski

Asistent
Geolog
Department of Geology
bez slike žensko

dr. sc. Lara Wacha

Viša znanstvena suradnica
Geolog
Department of Geology
Tanja Funtek

Tanja Zebić

Računovodstveni referent
Magistar Europskih poslovnih studija
Stručne službe
bez slike žensko

Žic Mirela

Voditelj III. vrste
Ekonomist
Department for Mineral Resources and Marine Geology
en_US
Skip to content